Lai skan „Pīlādzīša” dziesmas!

Pagājušogad Krāslavas novada iedzīvotāju grupas „Krāsainie zīmuļi” realizētā ideja „Gaidīšanas laiks rindā pie ģimenes ārsta ar prieku, radošumu, attīstību un interesi” pašvaldību apvienības „Sabiedrība ar dvēseli-Latvija” (SDL) 2018. gada projektu konkursa noslēguma pasākumā ” ieguva 1. vietu Latgales reģiona vērtējumā. Tas grupas dalībniekiem deva vēl lielāku stimulu darboties mūsu bērnu labā, veidojot interesantu un krāsainu vidi. Šogad „Krāsainie zīmuļi„Iedzīvotāji veido savu vidi” projekta ietvaros, nolēma piejaukt košākas krāsas PII „Pīlādzītis” bērnu ansamblīša radošajā dzīvē.

Projekta mērķis: veicināt ansambļa darbību un sadarbību starp bērniem, vecākiem un bērnudārza skolotājām, izveidojot bērnu skatuves kostīmus, izmantojot elementus, kas raksturo PII “Pīlādzītis” nosaukumu, ieinteresēt bērnus apmeklēt ansambli, līdz ar to attīstīt bērnu muzikālās prasmes.

Projekta īstenošanā piedalījās PII ”Pīlādzītis” bērnu ansambļa bērni un vecāki, ansambļa vadītāja Vija Gončarova, floristes no Ziedu nama “Kamēlija” un foto māksliniece Inga Pudnika.

Rezultātā tika izgatavoti 25 koši, skaisti, ērti tērpi ar rotājumiem gan meitenēm, gan zēniem.

Pabeidzot projektu, secinājām, ka mums ir ļoti atsaucīgi vecāki, kuri ir ieinteresēti veidot bērniem interesantu, skaistu vidi; ir gatavi atbalstīt un ieguldīt savu laiku bērnu attīstībai un sadarbībai ar izglītības iestādes pedagogiem. Neskatoties uz jaunām izglītības metodēm, kur uzskata, ka bērnu uzstāšanās koncertos ir lieks bērna stress, mēs pārliecinājāmies par pretējo – degošas, priecīgas bērnu acis, skaists tēls un pozitīvas emocijas. Vecākiem... lepnums par paveikto!

Grupas dalībnieki izsaka pateicību Krāslavas novada domei par atbalstu, ka arī visiem, kas iesaistījās mūsu oranžajā piedzīvojumā.

Šodien, 26.novenbrī, PII „Pīlādzītis” svin savu dzimšanas dienu un mēs gribam apsveikt visus iestādes darbiniekus. Izsakām pateicību par ieguldījumu mūsu bērnos! Novēlam mūsu lielajiem un mazajiem „Pīlādzēniem” veiksmi radošajos panākumos!

Lai skan „Pīlādzīša” dziesmas!

Projekta koordinatore Aleksandra Garoza
un projekta dalībniece Svetlana Pitrāne

 

"Idejas Tēva dienas apsveikumu kartītēm"

Idejas Tēva dienas apsveikumu kartītēm iesūtīja Krāslavas PII,,PĪLĀDZĪTIS’’, 11. grupas bērni un skolotājas  ILONA EISAKA un ILONA KALINKA.

"Ezerzeme" - raksts "Ēnu dienas" viesi "Pīlādzītis""

Sniega diena

Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gads

Raiņa dzejoļi un dziesmas. Lellīte Lolīte un košā Pienenīte. Tā Mātes dienu, īpaši pieminot dzejnieka 150. jubileju, šogad nosvinēja Krāslavas novadā!

Pedagoģisko lasījumu konference Ludzā

Ziemassvētku tuvums

Gribam būt redzami!

Viesi no PII "Pīlādzītis"

Publikācija Krāslavas Varavīksnes skolas mājas lapā.

Krāslavas "Pīlādzītis" dalās savā darba pieredzē ar Latvijas pedagogiem

Informācija portālā gorod.lv par semināru "Pīlādzītī"

"Velniņu darbi un nedarbi" PII "Pīlādzītis"

UNESCO publikācija par dzimtās valodas dienas pasākumu "Pīlādzītī"

Pateicība Augstkalnes tautas bibliotēkas vadītājai

Publikācija Augstkalnes tautas bibliotēkas mājas lapā.

Daugavpils pārvaldes kinologi viesojas Krāslavas novada bērnudārzā „Pīlādzītis”

Pasākums Lāčplēša dienas un Valsts robežsardzes dibināšanas gadadienas svinību ietvaros.

Izstāde "Mirklis radošuma šūpolēs"

PII "Pīlādzītis" skolotājas, dagdānietes Ivetas Aļžanovas darbu IZSTĀDE "Mirklis radošuma šūpolēs" Dagdas bērnu bibliotēkā