12/14/2018 00:06

Ziemassvētku brīnumu gaidot…

Šogad gaidot Ziemassvētkus notika patiešām liels brīnums - labdarības tirdziņā mēs visi kopā savācam 356 eiro mūsu novadnieces Sandras Bites rehabilitācijai! Liels paldies visiem bērniem, vecākiem, darbiniekiem kuri aktīvi piedalījās tirdziņā ar saviem rokdarbiem, pašceptiem saldumiem un darinājumiem!

Kad ziemas nakts visklusākā
Pār baltiem laukiem klājas,
Nāk Ziemassvētku vecītis
Un ielūkojas mājās….

 Mūsu iestādē klusais Ziemassvētku gaidīšanas laiks iesākās ar pirmo Adventi. Bērnudārzā sāka rosīties čaklie rūķi, kuri rūpējās, lai Ziemassvētku sajūta ienāk katrā sirsniņā. Pagalmā parādījās eglītes-meitiņas un sniega rūķi-slēpotāji,  logos parādījās baltas papīra egles, bet lielajā adventes vainagā iedegās  sveces. Visu šo gaidīšanas laiku bērnudārzu piepilda dziesmas un dzejoļi, čab papīri un šņakst šķēres, izrotāta un saposta tiek ik viena vietiņa mūsu „Pīlādzītī” , bērni raksta vēstules Ziemassvētku vecītim.

Šogad gaidot Ziemassvētkus notika patiešām liels brīnums - labdarības tirdziņā mēs visi kopā savācam 356 eiro mūsu novadnieces Sandras Bites rehabilitācijai! Liels paldies visiem bērniem, vecākiem, darbiniekiem kuri aktīvi piedalījās tirdziņā ar saviem rokdarbiem, pašceptiem saldumiem un darinājumiem!

Jaunākās ziņas

Bērni ir gatavi uzsākt mācības skolā

17.aprīlī sagatavošanas 5.grupas bērni draudzīgi darbojās, jo uz...

>>

Uzliktas videonovērošanas kameras

Rūpējoties par bērnu, apmeklētāju un iestādes darbinieku drošību,...

>>

Džimbas viesskolas nodarbība

Šodien 25 "Pīlādzītis" bērni bezmaksas apmeklēja Džimbas viesskolas...

>>