Logopēdes konsultācija

27.janvārī plkst. 16:30 mūzikas zālē notiks iestādes logopēdes Maijas Plivčas konsultācijas vecākiem "Kāpēc mans bērns nerunā? Risinājumi un ieteikumi."

 

Tikšanās laikā vecāki arī varēs saņemt atbildes uz individuāliem jautājumiem. Lūgums sagatavot aktuālus jautājumus un iepriekš nodot grupu skolotājām.

Drošības akcija "Melnā lelle"

15.janvārī plkst. 18:15 pie veikala "Mego" notiks pasākums Krāslavas bērniem un viņu vecākiem par atstarotāju un atstarojošo vestu lietošanu „tumšo gājēju" glābšanas drošības akcijā. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Krāslavas pašvaldības policiju. Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti.

ĒNU DIENA 2020

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.