Lietotu mantu/priekšmetu/materiālu “Otrā dzīve”

Aicinām dalībai seminārā Lietotu mantu/priekšmetu/materiālu “Otrā dzīve” Krāslavas iedzīvotājiem š.g. 26.novembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Latvijas-Lietuvas programmas #latlit projekta LLI-489 “Practical arts” ietvaros.

BEZ MAKSAS.

Programmā: Atkritumu pārstrādes prakse pasaulē. Stikls, plastmasa, metāllūžņi, kokmateriāli, mēbeles, tekstils un to otrā dzīve.

Diskusija par Ziemasvētku rotājumiem Krāslavā, izmantojot lietotus materiālus . Norises vieta: Krāslavas amatniecības centrs, Pils ielā 10, Krāslavā, !!!

Visiem iekštelpās organizēto pasākumu dalībniekiem – obligāts Digitālais Covid-19 sertifikāts kā apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi, līdzi ņemot arī personu apliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti.

Lūdzam pieteikties, atsūtot mums uz e-pastu: erika.platace@inbox.lv dalībnieku vārdus, uzvārdus, telefona nr. un e-pasta adresi līdz ceturtdienai, 25.11.2021.plkst.11.00 vēlākais.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet vai zvaniet Ilzei (29472638).

Apsveikumi iestādes 35 dzimšanas dienā

Nozaudēto mantu plauktiņš


Atrast nozaudēto mantu var plauktiņā pie galvenās ieejas.

Svinēsim svētkus droši

Latvijas dzimšanas diena vienmēr ir bijusi un būs viena no mūsu mīļākajām svētku dienām.

 

Palīdzam bērniem izzināt viņu ģimenes stāstus par Latviju, aprunājoties ar tuvākiem un tālākiem radiem telefoniski vai kādā tiešsaistes platformā;

Pastāstām un parādām, kādas ir iespējas katra dzimtās vietas izzināšanai un izpētei neapmeklējot publiskas vietas;

Aicinām noskatīties kādu filmu vai dokumentālu stāstu par Latviju un tās nozīmīgākajām personībām;

Palīdzam izveidot bērniem Latvijas stāstu zīmējot, līmējot, fotografējot vai iemūžinot video stāstā;

Dodamies pārgājienā svaigā gaisā;

Piespraužam pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti;

Atceramies par godu svētkiem iedegt gaismu logā un pastāstīt bērniem, kāpēc ir svarīgi katram savā sirdī, arī šajos sarežģītajos apstākļos, saglabāt mīlestību un cieņu pret Latviju.

Atcerēsimies to, ka Latvijā mēs dzīvojam katru dienu, ne tikai svētkos. To izzināt varam un arī turpmāk varēsim ik dienu.

 

Tu esi Latvija!

Iestādes darbs no 15.11.2021.

No 15.11.2021. "Pīlādzīti" darbosies visas grupas, bērni drīkst apmeklēt iestādi tikai bez saslimšanas simptomiem.

 

Vēršam vecāku uzmanību - ja bērns bija karantīnā - izglītojamam mājas karantīnu noslēdz pēc Covid-19 testa, kas veikts ne agrāk kā septītajā dienā pēc mājas karantīnas uzsākšanas, ja testa rezultāts ir negatīvs.

 

Nepieciešamības gadījumā, pirmsskolas izglītības iestādēs pieļaujama izglītības programmas īstenošana apvienotās grupās no vienas izglītības iestādes, pēc iespējas nodrošinot apvienotās grupas izglītojamo sastāva nemainību.

 

Tāpat svarīgi uzsvērt, ka arī uz pirmsskolas izglītībā iesaistītajiem attiecas grozījumi, kas paredz iespēju kontaktpersonai, kurai pēc pēdējā kontakta ar Covid-19 inficētu personu noteikta 14 dienu ilga mājas karantīna, to var pārtraukt pēc negatīva RNS testa, kas veikts ne agrāk kā septītajā dienā pēc pēdējā kontakta ar inficēto personu.Interešu pulciņi atsāks darbu klātienē vienas grupas ietvaros (ja izglītojamie vienlaikus nav grupu izglītojamie).

 

Ārpus telpām var kopā nodarboties ne vairāk kā 20 izglītojamiem no dažādām grupām.

Tīrai Latvijai

2021./2022.mācību gadā iestāde piedalās “Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru rīkotajos makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos "Tīrai Latvijai"