01/13/2017 18:18

Pasaules Sniega diena 2017

Pasauless Sniega dienas starptautiskais moto: “Explore, Enjoy, Experience.”

13.janvārī "Pīlādzītī" notika "Pasaules Sniega dienas 2017" sporta pasākums "Sniega prieki".

Kopā ar Sniega Rūķi, Sniegpārslu, Sniega Māti, Puteni, Lāsteku un Ziemu bērni sportoja un aktīvi darbojās: spēlēja krāsainā ledus boulingu, meta sniega pikas mērķī, salasīja lāsteku ražu, savāca sniega maisus, vizinājās ar ragaviņām un atveidoja sniga figūras!

Pasākumā piedalījās 5 iestādes grupas, kopā 100 bērni vecumā no 4 līdz 6 gadiem un viņu skolotājas. Pasākuma noslēgumā katrs dalībnieks saņēma diplomu apliecinājumā par dalību starptautiskajā sniega dienā un bērni cienājās ar baranciņām un tēju - kas svaigajā gaisā bija īpaši gardi!

Pateicamies Latvijas Slēpošanas Federācijai par atbalstu!

Pasaules Sniega diena (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē.

Pasaules Sniega diena būs 2017.g. 15.janvārī. Tā ir daļa no FIS programmas „Vediet bērnus uz sniega”, kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega.

Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.

Jaunākās ziņas

“Mans mazais vasaras projekts” Krāslavas novada PII “Pīlādzītī”

12.jūlijā Krāslavas novada PII ”Pīlādzītis” jau no paša rīta valdīja...

>>

Līgo 2018

Līgo svētki ir vieni no latviešu gadskārtu svētkiem, vasaras...

>>

Pateicības

8., 4., 5.grupu bērni saņēma pateicības no SIA „Zaļā josta” par...

>>