12/19/2021 23:41

Man ir tīri zobi!

Lai mudinātu bērnus regulāri tīrīt un rūpēties par savu zobu veselību, šogad Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) turpina īstenot informatīvi – izglītojošo nodarbību ciklu pirmsskolas bērniem. "Pīlādzītis" arī 2021./2022.mācību gadā turpina dalību projektā “Man ir tīri zobi!”, kura  mērķis ir veicināt pirmsskolas izglītojamo mutes dobuma un zobu veselību, to saistot ar uztura paradumu ietekmi, kā arī motivējot pareizi un regulāri tīrīt zobus.

16.decembrī notika 2 nodarbības bērniem no 4 gadu vecumā, kuras vadīja lektore - projekta koordinatore Siantāra Silicka. Pēc profesijas Siantāra – sertificēta zobārstu māsa un zin visu par veseliem zobiem. Nodarbību laikā  bērniem nodemonstrēja pareizu zobu tīrīšanas tehniku, piedāvāja atraktīvus uzdevumus un dažādas spēles. Bērni uzzināja par pārtikas produktiem, kuri „nepatīk„ bērnu zobiem, un ar kuriem ēdieniem vajag draudzēties. I

Katrs bērns saņema krāsojamo uzdevumu grāmatiņu, zobu tīrīšanas kalendāru ar uzlīmēm, krāsainu diplomu, zobu suku un frotē dvielīti. Visi rotaļnodarbību dalībnieki palika ļoti apmierināti un nolēma turpmāk vienmēr rupēties par savu zobu veselību.

Jaunākās ziņas

Rotājot savas mājas, jūs rotājat mūsu novadu

2023.gada 20. janvārī Krāslavas novada pašvaldības domes zālē tika...

>>

Sagaidot Starptautisko Paldies dienu.

Krāslavas novada PII „Pīlādzītis” jau divpadsmito gadu turpina...

>>

Paldies no Marikas ģimenes par meitas rehabilitācijas atbalstu

Es ticu, ka ir brīnumi, Kas necerēti nāk, Un daiļu sapņu pasauli Ap...

>>